Sesje zdjęciowe

Jeśli marzy Ci się fotograficzna sesja portretowa, albo chcesz taką sprezentować komuś bliskiemu, to dobrze trafiłaś/eś. Nieważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, czy chcesz sesję solo lub np. w towarzystwie przyjaciół. Dla mnie liczy się to, że chcesz, abym to właśnie ja był Twoim fotografem.

Sesje portretowe kobiet i mężczyzn – każdą z nich możemy wykonać w plenerze, w studiu lub w wynajętych wnętrzach. Możemy również w domowym zaciszu zaaranżować warunki studyjne i dzięki profesjonalnemu oświetleniu zrobić efektowne zdjęcia praktycznie wszędzie.

Pierwszy raz przed obiektywem?
Nie szkodzi! Wiele osób, które fotografuję, nigdy wcześniej nie pozowało i mają wątpliwości, czy sobie poradzą. Wątpliwości te ostatecznie znikają, kiedy oglądają swoje zdjęcia :)

Jestem otwarty na ludzi, pracuję z wyczuciem, a każdej sesji staram się nadać luźny charakter i prowadzić ją w taki sposób, aby jakakolwiek trema szybko znikała. Doświadczenie osoby przed obiektywem jest dla mnie bez znaczenia, bo do każdego potrafię się dostosować, a pomaga mi w tym moje doświadczenie.