Ślub cywilny Ani i Łukasza w Dębicy

We wczorajsze, sobotnie popołudnie miałem wielką przyjemność uczestniczenia w ceremonii ślubu Ani i Łukasza. Ceremonia miała charakter cywilny i odbyła się – rzecz jasna – w Urzędzie Miasta w Dębicy. Dzień był bardzo upalny, więc serdecznie współczułem kolegom po fachu, którym przez kilkanaście parnych godzin przyszło fotografować tradycyjne śluby. Mi bardziej od upału doskwierało silne przeziębienie, ale myśli o wysłaniu fotograficznego zastępstwa szybko odrzucałem. Na tym ślubie po prostu bardzo chciałem być.

Z Łukaszem znamy się od wielu lat… cóż, jest co wspominać :) Stare, fajne czasy, kiedy to nikomu z nas przez myśl by nie przeszło, że za dziesięć lat będziemy niemal sąsiadami, ja będę fotografem i w tej roli spotkam się z nim i Anią na ich ślubie. Życie jednak pisze własne scenariusze, a uwiecznienie tych najpiękniejszych i najważniejszych warto powierzyć komuś, kto zrobi to profesjonalnie.

UWAGA

Gdzieś, w domowym zaciszu i w przypływie wolnych chwil, powstaje nowa wersja strony. Do czasu jej ukończenia po nowości zapraszam na Facebooka. :)