Obóz artystyczny Vocal Holiday Program (organizator: Natural Voice Perfection)

W dniach 1-12 sierpnia 2013 w Szczawnicy odbywał się obóz dla artystów Vocal Holiday Program, organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection, z którym mam przyjemność od pewnego czasu współpracować. Kadrę tegorocznego obozu zasiliłem i ja, w roli – a jakże by inaczej – fotografa :) Miałem za zadanie zrobić fotorelację z zajęć i koncertów odbywających się w ramach obozu. Czyli reportaż – to, co kocham najbardziej.

Zdjęcia z Vocal Holiday Program postanowiłem rozłożyć na dwa wpisy: w tym pokażę Wam kadry z zajęć grupowych i indywidualnych, natomiast drugi w całości poświęcę koncertom (link do wpisu), a po opublikowaniu obydwu wpisów skrobnę jeszcze swoją subiektywną relację, w której podzielę się wrażeniami. Oto ona: Vocal Holiday Program 2013 – o obozie po obozie z perspektywy fotografa :)

 

Przesłuchania (pod kątem zajęć grupowych i koncertów)

 

Poranna joga – ćwiczenia pod kątem poprawy predyspozycji wokalnych

 

Zajęcia indywidualne

 

Zajęcia taneczne

 

Zajęcia grupowe (aktorstwo, kreatywność wokalna, ruch sceniczny, śpiew w chórze, improwizacja wokalna, instrumentoznawstwo, wykłady)

UWAGA

Gdzieś, w domowym zaciszu i w przypływie wolnych chwil, powstaje nowa wersja strony. Do czasu jej ukończenia po nowości zapraszam na Facebooka. :)