Mokaferia Love 2014 – koncert walentynkowy

W piątkowy, walentynkowy wieczór punktualnie o godzinie 19:00 w dębickim Domu Kultury „Śnieżka” rozpoczął się walentynkowy koncert „Mokaferia Love”. Była to już siódma edycja koncertu, ale po raz pierwszy Mokaferia zagrała w „Śnieżce”.

Bardzo licznie zgromadzona publiczność miała okazję (i przyjemność – w co nie wątpię po tym, jak domagała się bisów :)) wysłuchać nastrojowych, klimatycznych piosenek w wykonaniu uczniów Vocal Studio, którym na żywo akompaniował zespół Muffin.

Wokalistom towarzyszyli tancerze ze Szkoły Tańca i Ruchu „Soul Dance”. Repertuar piosenek był tematyczny i opierał się na przebojach znanych z produkcji filmowych.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem „Mokaferii Love” jest dębicka szkoła śpiewu i emisji głosu Vocal Studio. Organizacyjnego wsparcia udzieliły Miasto Dębica, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Towarzystwo Przyjaźni i Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica – Puurs „Serce za serce”.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego koncertu. Reportaż w pigułce, a jeśli chcecie więcej, to zapraszam na kolejną edycję „Mokaferii Love” :)

UWAGA

Gdzieś, w domowym zaciszu i w przypływie wolnych chwil, powstaje nowa wersja strony. Do czasu jej ukończenia po nowości zapraszam na Facebooka. :)