Debiut w CKM

Kiedy kupowałem i czytałem swoje pierwsze CKM-y, do głowy nie przyszło mi nawet marzyć o tym, że za ponad dziesięć lat zrobię dla nich zdjęcia. A dziś…

Dziś do sprzedaży trafił najnowszy (8/2014) numer CKM Czasopisma Każdego Mężczyzny, w którym cztery strony zilustrowane są zrobionymi przeze mnie zdjęciami. Cieszę się bardzo nie tylko z tego skromnego sukcesu i swojego nazwiska na łamach miesięcznika, ale jako lokalny patriota również z dębickiego akcentu w takim magazynie!

Wykonanie zdjęć dla CKM było bardzo ciekawym doświadczeniem – wiele wyniosłem z tej lekcji. Poznając wytyczne co do zdjęć parę razy lekko się dziwiłem, bo nie sądziłem, że niektóre wymagane elementy mogą być dla redakcji tak bardzo ważne. Jednak były. :)

Gorąco zachęcam do lektury sierpniowego CKM, bo… w zdrowym ciele zdrowy duch! ;) I wiecie co? Marzenia – nawet te niewypowiedziane – mogą się spełnić. :)

ckm-2

UWAGA

Gdzieś, w domowym zaciszu i w przypływie wolnych chwil, powstaje nowa wersja strony. Do czasu jej ukończenia po nowości zapraszam na Facebooka. :)