Otwarcie Podstrefy Ekonomicznej Pustków-Strachów, koncert zespołu Top-One

23 sierpnia 2014, w sobotnie popołudnie, na stadionie w Pustkowie miało miejsce wielkie otwarcie Podstrefy Ekonomicznej Pustków-Strachów, wchodzącej w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro-Park Mielec”. Inwestycja bardzo ważna i długo wyczekiwania, która – na co liczą wszyscy – da pracę wielu ludziom (ilość miejsc pracy ma być ważnym czynnikiem decydującym o wejściu potencjalnego inwestora na teren podstrefy).

W otwarciu uczestniczyłem – a jakżeby inaczej – w charakterze fotografa. Byłem wszędzie i widziałem wszystko, a działo się sporo. Wiele elementów uroczystości przeplatało się, dlatego zdecydowałem się uporządkować zdjęcia tematycznie: programy rozrywkowe, wydarzenia oficjalne, Święto Pirogów i konkurs na najlepsze pierożki, a także koncert jednej z ikon muzyki disco-polo, zespołu Top-One. Grupa zagrała świetny koncert, rozgrzewając i bawiąc publiczność od pierwszego utworu aż do samego bisu :)

Zapraszam teraz do obejrzenia fotoreportażu z sobotnich imprez.

 

Oficjalne uroczystości: przecięcie wstęgi, poświęcenie i objazd przez gości podstrefy, podziękowania

 

Program artystyczny i rozrywkowy

 

Święto Pieroga i towarzyszący mu konkurs na najlepsze pierogi

 

Koncert grupy Top-One

UWAGA

Gdzieś, w domowym zaciszu i w przypływie wolnych chwil, powstaje nowa wersja strony. Do czasu jej ukończenia po nowości zapraszam na Facebooka. :)