InoRos – koncert w Podgrodziu /k. Dębicy

21 września 2014 w Podgrodziu odbyła się plenerowa impreza, której przyświecały dwie intencje: zakończenie lata i uroczyste oddanie inwestycji wod-kan w kilku miejscowościach gminy Dębica.

Festyn rozpoczął się od koncertu orkiestry dętej i występu mażoretek, później na scenie pojawiły się zespoły hip-hop i breakdance, a także rozstrzygnięto konkurs piosenki podróżniczej. Po tej części artystycznej nastąpiło uroczyste oddanie do użytku sieci wodociągowej, a później przyszedł czas na show!

Na scenie pojawiły się gwiazdy! Pierwszą z nich był zespół InoRos, który zagrał wszystkie swoje największe hity, a swoim energicznym występem porwał publiczność i wciągnął ją do wspólnej zabawy. Po InoRos na scenie pojawił się Kamil Bednarek z zespołem i z tego koncertu fotorelację znajdziecie tutaj.

A poniżej zdjęcia z koncertu tego świetnego bandu, jakim jest InoRos. Sam znakomicie się bawiłem, choć koncert konsumowałem z aparatami na szyi i z okiem przyklejonym do wizjera. No, ale za to byłem najbliższej! :)

UWAGA

Gdzieś, w domowym zaciszu i w przypływie wolnych chwil, powstaje nowa wersja strony. Do czasu jej ukończenia po nowości zapraszam na Facebooka. :)