Kamil Bednarek – koncert w Podgrodziu /k. Dębicy

21 września 2014 w Podgrodziu odbyła się plenerowa impreza, której przyświecały dwie intencje: zakończenie lata i uroczyste oddanie inwestycji wod-kan w kilku miejscowościach gminy Dębica. Festyn rozpoczął się od koncertu orkiestry dętej i występu mażoretek, później na scenie pojawiły się zespoły hip-hop i breakdance, a także rozstrzygnięto konkurs piosenki podróżniczej. Po tej części artystycznej nastąpiło uroczyste oddanie do użytku sieci wodociągowej, a później przyszedł czas na show!

Na scenie pojawiły się gwiazdy! Najpierw publiczność do czerwoności rozgrzał zespół InoRos (tutaj fotorelacja), grając wszystkie swoje największe hity i wciągając publiczność do wspólnej zabawy, a po nim na scenie pojawił się zespół Kamila Bednarka ze słynnym wokalistą na czele. Nie wiem, jak było w dalszych sektorach, ale pod samą scenę zdecydowanie dominowała nastoletnia młodzież z ogromną przewagą płci żeńskiej :)

Kamil ze swoim zespołem dał bardzo dobry koncert, dziewczęta szalały, a dźwięki ze sceny niosły się do sąsiednich miejscowości. Po koncercie wokalista odpoczął chwilę i wyszedł rozdawać autografy. Towarzyszyłem mu w tym tylko przez chwilę, bo na tyłach sceny miałem jeszcze trochę inny zdjęć do zrobienia, ale z tego, co zaobserwowałem wynika, że chyba wszyscy, którzy czekali na autograf, doczekali się go :)

UWAGA

Gdzieś, w domowym zaciszu i w przypływie wolnych chwil, powstaje nowa wersja strony. Do czasu jej ukończenia po nowości zapraszam na Facebooka. :)