Mokaferia Love 2015 – koncert walentynkowy Vocal Studio

W sobotni, walentynkowy wieczór, na scenie Domu Kultury „Śnieżka” Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy odbyła się ósma już edycja koncertu „Mokaferia Love”. Koncert organizowany jest przez dębicką szkołę śpiewu i emisji głosu Vocal Studio, przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy, Urzędu Miasta Dębica i Towarzystwa Przyjaźni i Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica – Puurs „Serce za serce”.

Tegoroczna edycja Mokaferii Love poświęcona była twórczości Grażyny Łobaszewskiej. W koncercie wystąpili: Agata Chciuk, Agnieszka Pyzińska, Ada Legutko, Aneta Krupa, Angelika Buszek, Elena Zaborowska, Iga Misa, Kinga Kania, Karol Dziedzic, Karolina Sołtys, Laura Wiktor, Łukasz Batóg, Marcin Kołpak oraz Katarzyna Godzisz-Antonik – założyciel i nauczyciel Vocal Studio.

Akompaniował zespół Muffin w składzie Marcin Maziarz (klawisze), Rafał Panek (gitary), Marcin Jadach (bas) i Arkadiusz Rębisz (perkusja). Ja sam miałem przyjemność fotografować koncert i efekty mojej pracy możecie zobaczyć poniżej. Niestety, na wskutek małego wypadku, sprzętowo byłem ograniczony, ale z pustą kartą z koncertu nie wróciłem.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i na… przyszłoroczny koncert Mokaferia Love! Z roku na rok można obserwować wyraźne postępy w warsztacie wokalnym uczniów Katarzyny Godzisz-Antonik, co czyni każdy kolejny koncert lepszym. Brawo!

UWAGA

Gdzieś, w domowym zaciszu i w przypływie wolnych chwil, powstaje nowa wersja strony. Do czasu jej ukończenia po nowości zapraszam na Facebooka. :)