Finał wizyty prezydenta na ślubnym kobiercu :)

13 marca 2015 roku fotografowałem oficjalną wizytę prezydenta RP 2010-2015 Bronisława Komorowskiego na Górze Śmierci. Był to mój pierwszy fotoreportaż z wydarzenia, którego główny bohater piastował tak wysokie stanowisko. Mnóstwo funkcjonariuszy BOR, te wszystkie procedury bezpieczeństwa… Wiedziałem, że będzie to wyjątkowa „fucha”, ale przez myśl mi nie przeszło, że wtedy odmieni się całe moje życie.

13 marca 2015 poznałem Łucję. 13 października 2018 roku zostaliśmy mężem i żoną :) Wśród zaproszonych gości nie zabrakło osób, które przyczyniły się do tego, że byliśmy z Łucją w tamtym miejscu i czasie, a Bronisław Komorowski przesłał nam pisemne gratulacje :)

List od prezydenta znajdziecie na stronie Trzynastego.eu, którą poświęciliśmy z żoną naszemu ślubowi i weselu. Jest tam też nasz blog ślubny, na który gorąco zapraszamy wszystkich, którzy organizację ślubu i wesela mają jeszcze przed sobą. Dzielimy się tam naszymi doświadczeniami i pomysłami, a tych na drodze przygotowań nigdy za wiele :)

Jeśli jeszcze nie było Ci dane poznać swoją druga połówkę, to nie martw się! Nigdy nie wiesz, kiedy i gdzie ona na Ciebie czeka. Przebywaj więc wśród ludzi, bo przecież gdzieś jakoś wpaść na siebie musicie :) Trzymamy za Was kciuki i życzymy Wam wielkiej, pięknej i prawdziwej miłości – przynajmniej takiej, jaka spotkała nas! Kochajcie się – na to nigdy nie jest za późno :)

Fotoreportaż z wizyty Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, podczas której poznałem swoją żonę, możecie obejrzeć tutaj.

UWAGA

Gdzieś, w domowym zaciszu i w przypływie wolnych chwil, powstaje nowa wersja strony. Do czasu jej ukończenia po nowości zapraszam na Facebooka. :)